Консультування психолога для батьків та підлітків – допомога у вихованні та поліпшенні стосунків

Дипломований психолог пропонує послуги психологічного консультування для підлітків та їх батьків. Я працюю з клієнтами у віці від 13 років і допомагаю відновити довіру, взаєморозуміння і здорове спілкування серед членів сім'ї. Звернутися до психолога можна в різних ситуаціях. У кожному випадку для пошуку вирішення проблем використовується індивідуальний підхід. Я допоможу відновити стосунки між підлітками і батьками, повернути взаєморозуміння, підтримку та повагу один до одного у вашу сім'ю.

Труднощі у відносинах між дітьми та батьками

Записатися на консультацію до психолога є першим кроком до вирішення таких труднощів у відносинах між дорослими і підлітками, як:

  • Криза у відносинах, нездатність знайти компроміси і зробити крок назустріч, нерозуміння і конфлікти.
  • Труднощі батьківства: батьки часто не знають, як поводитися зі своєю дитиною. Щоб стати провідником для підлітка і не суперечити самим собі, важливо бути спокійними і врівноваженими .
  • Труднощі в навчанні, інтелектуальні розлади розвитку, уваги і логічного мислення (бажано після консультацій з лікарями – неврологом та/або психіатром).
  • “Погана” поведінка – агресія, грубість з однолітками та близькими, жорстоке поводження з тваринами, некерованість, зловживання брехнею.
  • Проблеми у спілкуванні з однокласниками – образливість, агресивність, невпевненість, ізоляція, нездатність захистити себе.

Консультування психолога для підлітка є ефективним рішенням, щоб визначити причину нерозуміння, агресії, сумнівів у собі і труднощів у навчанні, коли дитина не приймає допомогу від батьків та близьких. Компетентний підхід до клієнта в такому вразливому віці дозволяє зменшити фактори, що впливають на розвиток деадаптивної поведінки, порушень, які можуть розвинутися у фобії та більш серйозні розлади.

Як проводиться робота

Залежно від виду труднощів і індивідуальних характеристик клієнтів консультації проводяться в таких формах:

  • Сімейне консультування (присутні батьки і підліток);
  • Розмови окремо з батьками та підлітками;
  • Робота тільки з батьками.

Головним завданням психолога є виявлення причин порушень, непорозумінь, конфліктів і сприяння відновленню довіри між членами сім’ї.

Щоб записатися на консультацію для підлітків і батьків до психолога в Херсоні, зателефонуйте на ці номери або заповніть форму на сайті. Будь-які деталі можна уточнити по телефону або в Інтернеті (Viber, Telegram, Skype).

Консультація триває 1 годину

Ціна – 500 грн