Консультування особисте (очно)

Дослідження складних моментів життя клієнта, особистих труднощів і допомогу в їх усуненні.

Індивідуальна консультація психолога – перевірений спосіб вирішити складну проблему.

Зазвичай у житті будь-якої людини трапляються ситуації, коли розібратися самостійно, без сторонньої допомоги, буває складно. У цьому випадку раціональним рішенням стане консультація психолога. Ще донедавна похід до кваліфікованого психолога прирівнювався до прийому в психіатра і асоціювався з чимось неприємним і ганебним. Вважалося, що всі проблеми можна вирішити швидко і ефективно, а також позбутися душевних мук, варто лиш щиро поговорити з близькими друзями. На щастя, в сучасному суспільстві психологічна допомога перестала викликати сумнівні асоціації і стала одним з важливих інструментів на шляху до досягнення певної мети.

Ціна — 500 грн

Що таке психологічна консультація?

Індивідуальна психологічна консультація є роботою клієнта і психолога, без участі третіх осіб.

В основі будь-якої персональної консультації лежить ретельне опрацювання певної проблеми з метою ефективного її вирішення. На відміну від групових зустрічей, під час індивідуального прийому психолог і клієнт концентруються на конкретній проблемі, підбираючи варіанти її вирішення з урахуванням індивідуальних особливостей клієнта.

Консультація у психолога допоможе розібратися в таких ситуаціях:

  1. Проблеми у міжособистісних відносинах: труднощі в спілкуванні з протилежною статтю, конфлікти з колегами, безпідставні ревнощі, страх перед новими стосунками тощо;
  2. Особистісні проблеми: робота з самооцінкою, вибір напрямку діяльності, боротьба із  фобіями, опрацювання комплексів і багато іншого;
  3. Переживання складних ситуацій в житті: смерть близької людини, втрата роботи, розлучення, післяпологова депресія тощо;
  4. Важкі події, що впливають на психіку людини: катастрофа, аварія, насильство в родині і т.д.

У будь-якій подібній ситуації особиста консультація фахівця допоможе об’єктивніше розглянути проблему і знайти найбільш ефективний спосіб, який вас задовольнить. 

Відгуки клієнтів

Компетентный специалист.
Анастасия Баирова
Гарний спеціаліст. Все чітко і зрозуміло розповідаєте. Мені Ви дуже допомогли. Велике Вам дякую)
Олександр
Отличный психолог! Советовал друзьям и они тоже остались довольны. Спасибо )
Victor Usov

Чому для вирішення проблем краще звертатися до професійного психолога?

«Навіщо йти до психолога, якщо можна поплакатися другові, мамі, сусідці і отримати від них безкоштовну моральну підтримку?» – часто цим питанням задаються ті, кому вперше рекомендують звернутися за допомогою до психолога.

На відміну від друзів і родичів, психологічна допомога, надана кваліфікованим фахівцем, відзначається рядом особливостей:

Об’єктивність. Погодьтеся, кожна людина дивиться на рішення будь-якого питання з точки зору власного досвіду, знань і життєвих принципів. Тому навряд чи темпераментна самовпевнена подруга зможе дати слушну пораду скромній сором’язливій дівчинці. Професійний психолог допоможе своєму клієнтові побачити ситуацію з іншого боку, усвідомити реальність проблеми і знайти те рішення, яке підійде саме для нього.

Конфіденційність. Все. сказане вами раніше, може бути використано проти вас. На щастя, ця знаменита фраза не стосується сертифікованих психологів, оскільки професійна етика гарантує, що ваші бесіди ні в якому разі не залишать стіни кабінету.

Ретельне опрацювання ситуації. Співпраця з хорошим фахівцем допомагає не тільки розвязати поодинокий випадок, а й вчить клієнта розуміти оточення, дивитися в корінь будь-якого їхнього вчинку, що в згодом дозволяє людині стати більш успішною і впевненою в собі.

Записатися на індивідуальну зустріч до професійного психолога в Херсоні можна на сайті або ж за номерами:  066-393-04-29 / 068-896-44-09.

Немає часу на похід до фахівця? Не біда! Сьогодні багато послуг психолога можна отримати, не виходячи зі свого дому. При цьому ціна послуги приємно вас порадує. Запишіться на онлайн-консультацію вже зараз і почніть нарешті вирішувати проблеми, які вас турбують.

Тривалість консультації — 1 година

Ціна — 500 грн

Запишіться на консультаіцю

Подзвоніть по номеру телефона 066-393-04-29 / 068-896-44-09 або залиште заявку на консультацію